Rezervácia

Chata Štôla

Popis

Príroda a pokoj

Chata Štôla sa nachádza na samom začiatku (alebo skôr konci 🙂 krásnej dedinky s rovnomenným názvom. Štôla je totiž aj názov podtatranskej obce na úpätí Vysokých Tatier.

V tejto nadmorskej výške sa sneh drží pomerne dlho. V zime tu preto nie je núdza o sneh, no v lete je tu, naopak, dostatok slnka na opaľovanie či príjemné posedenia pod večernou hviezdnatou oblohou.

Chata Štôla pozostáva z dvoch plnohodnotne vybavených samostatných apartmánov, Svišť a Kamzík. Našim návštevníkom pri pobyte vytvárajú pocit pokoja a príjemnej atmosféry. Chata zároveň dýcha rodinnou atmosférou, ktorú pocítite hneď po vašom príchode. Celková ubytovacia kapacita chaty je prispôsobená až pre 12 ľudí (8 pevných lôžok s možnosťou 4 prísteliek). Chata Štôla je vám tak k dispozícii ako ubytovanie v dvoch oddelených apartmánoch alebo ako celý objekt.

Kedy sa môžete ubytovať a od-ubytovať?

Jednotlivé apartmány alebo chata Štôla ako celok sú vám k dispozícii od 16.00 hodiny v deň príchodu. Ak plánujete prísť neskôr, alebo to tak zariadia iné okolnosti, nebude to pre nás problém. V tomto sme systém nášho ubytovania maximálne prispôsobili našim návštevníkom. Pri príchode sa máte možnosť kedykoľvek dostať k čipu, ktorý je zároveň kľúčom od vami vybraného ubytovania.

Izby a ubytovacie zariadenie sú vám k dispozícii do 10.00 hodiny ráno v deň odchodu. Následne prosíme, aby ste odovzdali čip na určené miesto. Prosíme o dodržanie tohto času, aby sme mohli zabezpečiť rovnaký komfort a služby aj návštevníkom, ktorí do nášho ubytovacieho zariadenia prídu po vás.

Vybavenie chaty

Chata zvonku pôsobí veľmi útulne, a tak by ste na prvý pohľad nepovedali, že ukrýva dva plnohodnotné apartmány s pripojením na Wi-Fi. Súčasťou každého apartmánu je samostatná kuchyňa, WC, kúpeľňa a dve izby – každá s dvoma posteľami a jednou prístelkou. Súčasťou spodného apartmánu je aj príjemný krb, ktorého hrajúce plamienky si ľahko získajú vašu pozornosť, najmä v zime.

Chatka je však vykurovaná najmä plynovými gamatkami, takže po skvelej lyžovačke sa vždy vrátite do teplého vykúreného apartmánu.

K areálu chaty patrí tiež dvor, na ktorom môžu bez problémov parkovať dve autá. Ďalšie auto môže stáť na príjazdovom priestore pred bránkou.

To, čo u nás ocenia najmä rodiny s deťmi je krásny trávnatý priestor okolo chaty. Plusom je, že vaši malí šarvanci tam nájdu aj útočisko pre svoje hry v podobe detského ihriska. Deti sa bezpečne vyhrajú a vy budete mať chvíľku pre seba, kedy si na horskom slniečku vypijete obľúbený nápoj.

Ak ste rodinka s malým dieťaťom, detská postieľka vám bude k dispozícii. Súčasťou väčšiny izieb chaty je balkón s výhľadom na Vysoké Tatry. Každý apartmán je vybavený vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC).

Počas pobytu je vám k dispozícii

• plne zariadená kuchyňa
• záhradné posedenie s možnosťou grilovania
• parkovanie na ohradenom parkovisku
• detská postieľka
• detské ihrisko

Srdce si vie vybrať

Štôla je láska – a závislosť. Ľudia, ktorí sa v nej za posledné roky ubytovávali, jej pravidelne nechávajú najvyššie možné hodnotenia. Nie je to o jej vybavení. Je to o samote, tichu a pokoji, ktorý je dnes v lyžiarskych strediskách tak ťažké nájsť.
Ďakujeme a prajeme vám príjemný čas strávený u nás!

Rezervovať
Vybavenie
Parkovisko
Chladnička
Wi-Fi pripojenie na internet
Manželská posteľ
Satelitná televízia