Rezervácia

Ubytovanie

Svoj pobyt priamo pod štítmi Vysokých Tatier počas dovolenky, či voľných chvíľ s rodinou a priateľmi, si môžete bez starostí vychutnať aj vďaka nám. Nie sme len ďalší sprostredkovateľ ubytovania v nádhernej lokalite Slovenka. Sme vašim partnerom pri hľadaní unikátnych možností ubytovania v Tatrách. Berte nás ako priateľov, ktorí vám dajú skvelé tipy na výber ubytovania, a preto v cenách pobytov v našich ubytovacích zariadeniach nemusíte hľadať poplatky za sprostredkovanie. U nás platíte len za objekt a počet dní, ktoré kdekoľvek u nás strávite. Platíte doslova iba za to, čo si reálne užijete.

Ponúkame vám viacero ubytovacích zariadení. Apartmány, chaty, či dovolenkové domčeky, ktoré sú buď priamo v malých obciach pod Tatrami alebo v ich blízkej lokalite, zároveň neďaleko mesta Poprad. Keď povieme, že vám chceme byť priateľmi a vybrať spolu to najlepšie, nie je to všetko. Spolu nájdeme aj viacero spôsobov ako si užiť svoj pobyt v spojení s aktivitami okolia, krásami prírody, či návštevou gastro prevádzok, ktoré potešia aj vaše chuťové poháriky.

Každé z ubytovacích zariadení vás nadchne svojou lokalitou a nádhernou tatranskou prírodou, ktorú budete mať priam na dotyk. Užijete si dostatok súkromia, no zároveň sme tu stále pre vás, aby vám nič počas vašej dovolenky v Tatrách nechýbalo.

Prezrite si ponuku našich ubytovacích zariadení, ktoré vám na rôznej úrovni poskytnú komfort a miesto oddychu, ktoré hľadáte. Ak si nebudete vedieť poradiť, pokojne nás kontaktujte a spolu nájdeme apartmán, domček, alebo chatu z našej ponuky, ktorá vám ponúkne to, čo s rodinkou alebo priateľmi práve hľadáte.

Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že vďaka nám prežijete skvelé chvíle dovolenky na Slovensku. Nech je plná zážitkov, pohodlia a oddychu, aby ste o nás mohli všetkým povedať len to najlepšie 😉