Rezervácia

Natur Resort Apartmán 2 + 2

Popis

Natur Resort

Dovolenku pod Tatrami si s nami môžete užiť aj v komfortne zariadených dizajnových apartmánoch s výhľadom na tie najvyššie tatranské štíty. Videli ste už apartmány „zasadené“ do zeme? Príďte sa pozrieť a zažiť pocit dokonalého spojenia s prírodou.

Rôzne typy apartmánov v Natur Resorte sú jedinečným spôsobom spojené s miestnym reliéfom, vďaka čomu sa trávnik prirodzene dvíha zo zeme až na strechy apartmánu.

Spojenie s prírodou pokračuje aj v interiéri apartmánov a dovolenkových domčekov. Útulnú atmosféru vytvára jemná kombinácia prírodných materiálov, zemitých farieb, ktorým šmrnc dodávajú rôzne moderné prvky.

Skvelá dovolenka počas celého roka je tu zaručená. Ráno vyjdete na terasku pred váš apartmán, či dovolenkový domček, s obľúbeným nápojom v ruke a zahľadíte sa na Tatry, ktoré u nás máte priam na dotyk. Táto predstava vám už možno napovie, že ku každému ubytovaciemu zariadeniu prislúcha vlastná terasa s posedením.

Nádherná príroda, najrôznejšie možnosti oddychu a aktivít, pobyt na čerstvom vzduchu a vyhliadka dní plných zážitkov je súčasťou vášho pobytu u nás. Komfort ubytovania a pohodlie sú vám v našich ubytovacích zariadeniach zaručené.

Natur Resort je vyhľadávaný medzi cestujúcimi pármi, rodinkami s deťmi ale aj medzi organizátormi skupinových či teambuildingových akcií. Naše apartmány, ale aj dovolenkové domčeky vám poskytnú najvyšší komfort s plným vybavením a budú vašim útulným útočisko po celodenných výletoch. Rezort je rozľahlý a tak si môžete navyše užiť aj dostatočný priestor v okolí vášho apartmánu alebo domčeka, ktorý je vám k dispozícii.

Pobytu na čerstvom vzduchu si tu môžete dožičiť naozaj do sýtosti, keďže Natur Resort je dostatočne rozľahlý a celý priestor v okolí apartmánov, či domčekov je vám k dispozícii. Rezort je vybavený vonkajšími ohniskami, kde si naši hostia radi pripravujú voňavé dobroty na otvorenom ohni. Grilované kuriatko alebo zelenina, živánska z pahreby, či špekáčiky s chlebíkom si budete môcť vychutnávať pod holým nebom, navyše s úžasným výhľadom na Vysoké Tatry.

Ubytovanie v Tatrách si v Natur Resort môžete užiť v rôznych typoch ubytovacích zariadení, z ktorých každé je plne vybavené. Sú odlišné len z hľadiska kapacity ubytovaných osôb v jednom zariadení. Na výber máte z apartmánov s kapacitou 2+0 (možná aj detská postieľka), 2+2 (možná aj detská postieľka) a domček Štandard 4+0 (možná aj detská postieľka).

Počas pobytu je vám k dispozícii:


• plne zariadená kuchyňa
• terasa s posedením pred ubytovacím zariadením
• parkovisko rezortu
• detská postieľka
• detské ihrisko
• vonkajšie otvorené ohnisko

Jednopodlažný apartmán poskytuje komfortné ubytovanie vhodné pre dva páry alebo rodinnú dovolenku s deťmi. Apartmán je zložený zo spálne s manželskou posteľou a obývacej izby s rozkladacou pohovkou pre ďalšie 2 osoby. Ak hľadáte komfortné a útulné ubytovanie pre vašu rodinku, alebo sa chystáte vyraziť niekam s priateľmi, radi vás privítame u nás. Ku každému apartmánu prislúcha aj vonkajšia terasa, kde rovnako môžete tráviť príjemné spoločné chvíle.

Apartmán vám v rámci svojho komfortného priestoru ponúka aj plne zariadenú kuchynku. Je iba na vás, či sa budete stravovať individuálne, využijete možnosť nami pripravených raňajok v košíku alebo odbehnete do neďalekých reštaurácií v Tatrách alebo v meste Poprad.

Vybavenie apartmánu: • spálňa s manželskou posteľou • obývacia miestnosť – TV so satelitnými programami a rozkladacia pohovka pre 2 osoby • kuchyňa – chladnička, varná doska, varná kanvica, mikrovlnná rúra • jedálenský kút • kúpeľňa – sprchovací kút, sociálne zariadenie, fén na vlasy

Ku každému apartmánu prislúcha vonkajšia terasa.

Rezervovať
Vybavenie
Parkovisko
Wi-Fi pripojenie na internet
Manželská posteľ
Satelitná televízia