Rezervácia

Leto v Tatrách

Aj vy obľubujete rodinné dovolenky, ste aktívni športovci, či nadšení cestovatelia, ktorí zároveň radi spoznávajú krásy Slovenska? A možno len na pár dní potrebujete vypadnúť niekam, kde to ešte nepoznáte. Ubytovanie v Chate Štôla, v pokojnej časti obce s rovnomenným názvom, na úpätí Vysokých Tatier bude pre vás príjemným miestom odkiaľ môžete začínať svoje výlety a dobrodružstvá. Každé ročné obdobie tu má svoje čaro a Vysoké Tatry s okolím vám navyše ponúkajú mnoho možností, ako stráviť čas s priateľmi, či deťmi za každého počasia. Po dosiahnutí cieľa vášho výletu sa opäť vrátite do chaty, ktorej lokalita a okolie vám poskytne pokojné útočisko pre žiadané chvíle oddychu.

Zmeňte svoj každodenný stereotyp, zmeňte na niekoľko dní miesto, kde sa budete ráno prebúdzať a verte, že to bude príjemným osviežením vašich dní a načerpáte mnoho pozitívnej energie. Neváhajte, rezervujte si termín svojho pobytu ešte dnes. Naplánujte si už teraz svoju letnú dovolenku na očarujúcom mieste, priamo pod štítmi našich veľhôr, ktoré tu budete mať ako na dlani.

To, čo u nás ocenia najmä rodiny s deťmi je krásny trávnatý priestor okolo chaty. Plusom je, že vaši malí šarvanci tam nájdu aj útočisko pre svoje hry v podobe detského ihriska. Deti sa bezpečne vyhrajú a vy budete mať chvíľku pre seba, kedy si na horskom slniečku vypijete obľúbený nápoj.

Pobytový balíček sa vzťahuje na obdobie od 3.mája do 20. septembra 2020.

Check in pri nástupe je od 16.hod. a check out pri odchode je do 10.hod.

Pri rezervácii pobytu je nutné zaplatiť zálohu 30% z celkovej ceny pobytu. V prípade, že nebude môcť nastúpiť na pobyt (z dôvodu ochorenia COVID-19 alebo iných závažných okolností), prosíme kontaktujte nás a pre váš pobyt spoločne nájdeme nový, náhradný termín.

 

Vybrať variant
Varianty balíčka
Chata Štôla Chata až pre 14 osob

Príroda a pokoj

Chata Štôla sa nachádza na samom začiatku (alebo skôr konci 🙂 krásnej dedinky s rovnomenným názvom. Štôla je totiž aj názov podtatranskej obce na úpätí Vysokých Tatier.

V tejto nadmorskej výške sa sneh drží pomerne dlho. V zime tu preto nie je núdza o sneh, no v lete je tu, naopak, dostatok slnka na opaľovanie či príjemné posedenia pod večernou hviezdnatou oblohou.

Chata Štôla pozostáva z dvoch plnohodnotne vybavených samostatných apartmánov, Svišť a Kamzík. Našim návštevníkom pri pobyte vytvárajú pocit pokoja a príjemnej atmosféry. Chata zároveň dýcha rodinnou atmosférou, ktorú pocítite hneď po vašom príchode. Celková ubytovacia kapacita chaty je prispôsobená až pre 12 ľudí (8 pevných lôžok s možnosťou 4 prísteliek). Chata Štôla je vám tak k dispozícii ako ubytovanie v dvoch oddelených apartmánoch alebo ako celý objekt.

Kedy sa môžete ubytovať a od-ubytovať?

Jednotlivé apartmány alebo chata Štôla ako celok sú vám k dispozícii od 16.00 hodiny v deň príchodu. Ak plánujete prísť neskôr, alebo to tak zariadia iné okolnosti, nebude to pre nás problém. V tomto sme systém nášho ubytovania maximálne prispôsobili našim návštevníkom. Pri príchode sa máte možnosť kedykoľvek dostať k čipu, ktorý je zároveň kľúčom od vami vybraného ubytovania.

Izby a ubytovacie zariadenie sú vám k dispozícii do 10.00 hodiny ráno v deň odchodu. Následne prosíme, aby ste odovzdali čip na určené miesto. Prosíme o dodržanie tohto času, aby sme mohli zabezpečiť rovnaký komfort a služby aj návštevníkom, ktorí do nášho ubytovacieho zariadenia prídu po vás.

Vybavenie chaty

Chata zvonku pôsobí veľmi útulne, a tak by ste na prvý pohľad nepovedali, že ukrýva dva plnohodnotné apartmány s pripojením na Wi-Fi. Súčasťou každého apartmánu je samostatná kuchyňa, WC, kúpeľňa a dve izby – každá s dvoma posteľami a jednou prístelkou. Súčasťou spodného apartmánu je aj príjemný krb, ktorého hrajúce plamienky si ľahko získajú vašu pozornosť, najmä v zime.

Chatka je však vykurovaná najmä plynovými gamatkami, takže po skvelej lyžovačke sa vždy vrátite do teplého vykúreného apartmánu.

K areálu chaty patrí tiež dvor, na ktorom môžu bez problémov parkovať dve autá. Ďalšie auto môže stáť na príjazdovom priestore pred bránkou.

To, čo u nás ocenia najmä rodiny s deťmi je krásny trávnatý priestor okolo chaty. Plusom je, že vaši malí šarvanci tam nájdu aj útočisko pre svoje hry v podobe detského ihriska. Deti sa bezpečne vyhrajú a vy budete mať chvíľku pre seba, kedy si na horskom slniečku vypijete obľúbený nápoj.

Ak ste rodinka s malým dieťaťom, detská postieľka vám bude k dispozícii. Súčasťou väčšiny izieb chaty je balkón s výhľadom na Vysoké Tatry. Každý apartmán je vybavený vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC).

Počas pobytu je vám k dispozícii

• plne zariadená kuchyňa
• záhradné posedenie s možnosťou grilovania
• parkovanie na ohradenom parkovisku
• detská postieľka
• detské ihrisko

Srdce si vie vybrať

Štôla je láska – a závislosť. Ľudia, ktorí sa v nej za posledné roky ubytovávali, jej pravidelne nechávajú najvyššie možné hodnotenia. Nie je to o jej vybavení. Je to o samote, tichu a pokoji, ktorý je dnes v lyžiarskych strediskách tak ťažké nájsť.
Ďakujeme a prajeme vám príjemný čas strávený u nás!

850 €
Rezervovať